Hírek : Vácduka-GEAC 2-1

Vácduka-GEAC 2-1

Z  2011.04.25. 11:05

Most sem sikerült nyerni Vácdukán....

A mérkőzést bizakodva kezdhettük, mindössze néhány hiányzónk akadt, csapatunk jó húsvéti hangulatban vonult az öltözőbe.

A mérkőzést viszonylag jól kezdtük, akadtak helyzeteink is , mégis egy védelmi hiba okán az ellenfél rutinos játékosa szerezte az első gólt a 22.percben.Csapatunk ekkor ébredt és ezek után mezőnyfölényben játszottunk végig, helyzeteket dolgoztunk ki amelyek zömmel az utolsó rossz megoldások miatt kimaradtak.Az első félidőben nem sikerült gólt szereznünk, így az állás 1-0 maradt.

Második félidő 49.percében egy indítás után az ellenfél újabb gólt szerzett... Ekkor történt az a dolog, melyet úgy hívnak FATÁLIS bírói tévedések sorozata.Először a bíró és segédje sem ítélt gólt, majd egy szemfüles rendező ráébresztette a bírói duót, hogy a hálót megrágták az egerek.Közben a játék folytatódott, már gólhelyzetben törtünk előre a jobb oldalon... A sípmester (Rizsák Krisztián) megállította a támadást és gólt ítélt. Valószínűnek tartom, hogy a partjelző nem ellenőrizte a hálót a mérkőzés előtt.

Csapatunk reklamált egy percig, de inkább döbbenten álltunk az események előtt, ahogyan ellenfelünk is és a nézők is.Az állás 2-0, még nagyobb hátrányba kerültünk.

Edzőnk cserélni kényszerült és mint később kiderült jól tette, mivel Teréki Máté megszerezte első gólunkat .Az ellenfél elfáradt, hiába cserélt nem tudott kijönni szorításunkból, csak idő kérdése volt mikor szerzünk újabb gólt. Sorozatban jöttek a helyzetek , lövések, mögékerülések, Angyal még ziccerig is eljutott.

Az ellenfél játékosai sorozatban szabálytalankodtak ellenünk, ezzel lassítva támadásainkat, akadt olyan játékos is aki becserélése után két perccel megcsillogtatta szellemi és box tudását is, ezt a bíró azonnali piros lappal jualmazta.

Sajnos nem sikerült az egyenlítés pedig benne volt a levegőben.A meccset otthon mindenki átgondolva arra juthatott, hogy simán nyernünk kellett volna!!!Be kell látnunk , hogy számunkra egy előkelőbb hely dukálna a tabellán, több tisztelet a vetélytársaktól.Ehhez először fejben kell rendeznünk dolgainkat ,ahogy azt a hétközi edzéseken Béla bá is elmondta.

A meccs második félidejéhez gratulálok a csapatnak , mindenki küzdött, hajtott, akart , voltak szép megoldások. Jó locsolkodást és pihenést kívánok mindenkinek .Szerdán nagyon fontos mérkőzés vár ránk Dunabogdány ellen, de kedden még edzésen találkozunk.